به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، منوچهر فخری بعدازظهر امروز در بازدید از پل حسن آباد شهرستان سمنان اظهار داشت: برخی پل‌های شهر سمنان نیاز به ترمیم دارند.

وی با اشاره به اعتبارات در نظر گرفته شده برای منطقه حسن‌آباد گفت: با توجه به اعتبارات تخصیص یافته باید ادارات کل راه وشهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و شهرداری سمنان تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بر رفع مشکلات موجود در مسیر رودخانه پل خرمشهر تا پل حسن آباد تأکید کرد و افزود: موانع و مشکلات موجود باید هرچه سریع‌تر مرتفع شوند تا در شرایط بحرانی از حجم خسارت‌های احتمالی کاسته شود.

فخری با اشاره به لزوم در دستور کار قرار گرفتن ترمیم و بهسازی پل حسن‌آباد گفت: باید در مورد پاکسازی مسیر جاده دسترسی به روستای حسن‌آباد از آثار بر جای مانده از سیلاب اخیر در این منطقه لازم است تا اقدام فوری انجام شود.

وی تأمین امنیت و فراهم‌سازی شرایط ایمنی و رفاه مردم را از مهم‌ترین دغدغه‌ها عنوان کرد و همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی استان را در تحقق کامل و جامع این مهم ضروری دانست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تأکید کرد: ایمنی پل‌ها از جمله الزامات و اقدامات مهمی است که باید در این مورد اقدامات جدی انجام شود.

فخری بیان داشت: ایمنی مسیل‌ها، رودخانه‌ها و آبراهه‌ها باید تأمین و تقویت شود و مسئولان استانی و شهرستانی این مورد مهم را مورد توجه قرار دهند و تصمیمات و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

انتهای پیام/ش